header

Vítejte na blogu o Královéhradeckém fotbalu!

Vyber soutěž

...Výsledky a tabulka
...Los soutěže
...Góly, karty, čistá konta
...Křížová tabulka
...Vývoj pořadí týmu
...Rozhodčí
...Poslední výsledky
...Statistiky sezony
...Statistika pořadí
...Výsledky kola
...Tabulky doma, venku

Nejčtenější články

Podpora webu

Jsou pro Vás tyto stránky užitečné? Podpořte jejich vývoj a provoz vložením jakékoliv částky na PayPal účet. DĚKUJEME!

Oficiální zprávy KFS

Úřední deska
Poslední výsledky

Krajský přebor
Ne., 25. Říj. 2020
Krajský přebor
Ne., 25. Říj. 2020
Krajský přebor
Ne., 25. Říj. 2020
1.A třída
Ne., 25. Říj. 2020
1.A třída
Ne., 25. Říj. 2020
1.A třída
Ne., 25. Říj. 2020
1.A třída
Ne., 25. Říj. 2020
1.A třída
Ne., 25. Říj. 2020
1. B třída sk. A
Ne., 25. Říj. 2020
1. B třída sk. A
Ne., 25. Říj. 2020

1. B třída sk. A
Rozpis utkání pro 1. B třída sk. A

Kolo Datum Čas Domácí   HostéVýsl.
1 15.08.2020  13:30 h SK Miletín : TJ Sokol Železnice0 : 3
1 15.08.2020  17:00 h FK Dolní Kalná : TJ Slavoj Skřivany1 : 2
1 15.08.2020  17:00 h TJ Dvůr Králové B : FC Spartak Kobylice4 : 1
1 15.08.2020  17:00 h 1. FK Nová Paka : TJ Sokol Staré Buky2 : 3
1 15.08.2020  17:00 h SK Jičín B : TJ Baník Žacléř4 : 3
1 16.08.2020  17:00 h FC Vrchlabí B : SK Sparta Úpice1 : 0
1 16.08.2020  17:00 h FK Kopidlno : TJ Jiskra Kocbeře3 : 3
2 22.08.2020  17:00 h FK Dolní Kalná : FC Vrchlabí B0 : 1
2 22.08.2020  17:00 h FC Spartak Kobylice : SK Miletín0 : 0
2 22.08.2020  17:00 h SK Sparta Úpice : 1. FK Nová Paka2 : 2
2 22.08.2020  17:00 h TJ Baník Žacléř : TJ Dvůr Králové B2 : 4
2 23.08.2020  14:00 h TJ Jiskra Kocbeře : SK Jičín B0 : 3
2 23.08.2020  17:00 h TJ Sokol Železnice : TJ Slavoj Skřivany3 : 2
2 23.08.2020  17:00 h TJ Sokol Staré Buky : FK Kopidlno1 : 5
3 29.08.2020  17:00 h TJ Slavoj Skřivany : FC Vrchlabí B0 : 2
3 29.08.2020  17:00 h 1. FK Nová Paka : FK Dolní Kalná4 : 2
3 29.08.2020  17:00 h SK Jičín B : TJ Sokol Staré Buky2 : 0
3 30.08.2020  17:00 h TJ Sokol Železnice : FC Spartak Kobylice3 : 1
3 30.08.2020  17:00 h SK Miletín : TJ Baník Žacléř0 : 1
3 30.08.2020  17:00 h FK Kopidlno : SK Sparta Úpice3 : 2
3 30.08.2020  17:00 h TJ Dvůr Králové B : TJ Jiskra Kocbeře1 : 3
4 05.09.2020  17:00 h FC Spartak Kobylice : TJ Slavoj Skřivany2 : 5
4 05.09.2020  17:00 h TJ Baník Žacléř : TJ Sokol Železnice0 : 3
4 05.09.2020  17:00 h FK Dolní Kalná : FK Kopidlno0 : 1
4 05.09.2020  17:00 h TJ Jiskra Kocbeře : SK Miletín0 : 1
4 05.09.2020  17:00 h SK Sparta Úpice : SK Jičín B2 : 0
4 05.09.2020  17:00 h TJ Sokol Staré Buky : TJ Dvůr Králové B4 : 2
4 06.09.2020  17:00 h FC Vrchlabí B : 1. FK Nová Paka2 : 2
5 12.09.2020  10:15 h SK Miletín : TJ Sokol Staré Buky2 : 0
5 12.09.2020  16:30 h TJ Slavoj Skřivany : 1. FK Nová Paka3 : 6
5 12.09.2020  16:30 h SK Jičín B : FK Dolní Kalná3 : 0
5 12.09.2020  16:30 h TJ Dvůr Králové B : SK Sparta Úpice0 : 2
5 13.09.2020  16:30 h FC Spartak Kobylice : TJ Baník Žacléř3 : 1
5 13.09.2020  16:30 h FK Kopidlno : FC Vrchlabí BODLOŽENO
5 13.09.2020  16:30 h TJ Sokol Železnice : TJ Jiskra Kocbeře4 : 0
6 19.09.2020  16:00 h TJ Baník Žacléř : TJ Slavoj Skřivany2 : 5
6 19.09.2020  16:00 h 1. FK Nová Paka : FK Kopidlno4 : 0
6 19.09.2020  16:00 h TJ Jiskra Kocbeře : FC Spartak Kobylice3 : 2
6 19.09.2020  16:00 h FC Vrchlabí B : SK Jičín B2 : 0
6 19.09.2020  16:00 h TJ Sokol Staré Buky : TJ Sokol Železnice0 : 2
6 19.09.2020  16:00 h FK Dolní Kalná : TJ Dvůr Králové B3 : 2
6 19.09.2020  16:00 h SK Sparta Úpice : SK Miletín4 : 0
7 26.09.2020  15:30 h TJ Slavoj Skřivany : FK Kopidlno3 : 2
7 26.09.2020  15:30 h SK Jičín B : 1. FK Nová Paka1 : 3
7 26.09.2020  15:30 h FC Spartak Kobylice : TJ Sokol Staré BukyODLOŽENO
7 26.09.2020  15:30 h SK Miletín : FK Dolní Kalná4 : 2
7 27.09.2020  15:30 h TJ Dvůr Králové B : FC Vrchlabí B6 : 0
7 27.09.2020  15:30 h TJ Sokol Železnice : SK Sparta Úpice3 : 3
8 03.10.2020  15:00 h TJ Jiskra Kocbeře : TJ Slavoj Skřivany3 : 6
8 03.10.2020  15:00 h TJ Sokol Staré Buky : TJ Baník Žacléř3 : 2
8 03.10.2020  15:00 h 1. FK Nová Paka : TJ Dvůr Králové B6 : 1
8 03.10.2020  15:00 h SK Sparta Úpice : FC Spartak KobyliceODLOŽENO
8 03.10.2020  15:00 h FK Dolní Kalná : TJ Sokol Železnice1 : 1
8 04.10.2020  15:00 h FK Kopidlno : SK Jičín B1 : 0
8 04.10.2020  15:00 h FC Vrchlabí B : SK Miletín1 : 0
9 10.10.2020  15:00 h TJ Slavoj Skřivany : SK Jičín B7 : 4
9 10.10.2020  15:00 h TJ Jiskra Kocbeře : TJ Sokol Staré Buky5 : 1
9 10.10.2020  15:00 h TJ Baník Žacléř : SK Sparta Úpice0 : 7
9 11.10.2020  15:00 h TJ Dvůr Králové B : FK Kopidlno7 : 0
9 11.10.2020  15:00 h SK Miletín : 1. FK Nová Paka2 : 1
9 11.10.2020  15:00 h FC Spartak Kobylice : FK Dolní Kalná1 : 5
9 11.10.2020  15:00 h TJ Sokol Železnice : FC Vrchlabí B2 : 0
10 17.10.2020  14:30 h TJ Sokol Staré Buky : TJ Slavoj SkřivanyODLOŽENO
10 17.10.2020  14:30 h SK Jičín B : TJ Dvůr Králové BODLOŽENO
10 17.10.2020  14:30 h SK Sparta Úpice : TJ Jiskra KocbeřeODLOŽENO
10 17.10.2020  14:30 h FK Dolní Kalná : TJ Baník ŽacléřODLOŽENO
10 17.10.2020  14:30 h FC Vrchlabí B : FC Spartak KobyliceODLOŽENO
10 18.10.2020  14:30 h FK Kopidlno : SK MiletínODLOŽENO
10 18.10.2020  14:30 h 1. FK Nová Paka : TJ Sokol ŽelezniceODLOŽENO
11 24.10.2020  14:30 h TJ Slavoj Skřivany : TJ Dvůr Králové BODLOŽENO
11 24.10.2020  14:30 h TJ Sokol Staré Buky : SK Sparta ÚpiceODLOŽENO
11 24.10.2020  14:30 h SK Miletín : SK Jičín BODLOŽENO
11 24.10.2020  14:30 h TJ Jiskra Kocbeře : FK Dolní KalnáODLOŽENO
11 24.10.2020  14:30 h TJ Baník Žacléř : FC Vrchlabí BODLOŽENO
11 25.10.2020  14:30 h TJ Sokol Železnice : FK KopidlnoODLOŽENO
11 25.10.2020  14:30 h FC Spartak Kobylice : 1. FK Nová PakaODLOŽENO
7 28.10.2020  14:00 h TJ Baník Žacléř : TJ Jiskra Kocbeře : 
12 31.10.2020  14:00 h SK Sparta Úpice : TJ Slavoj Skřivany : 
12 31.10.2020  14:00 h FK Dolní Kalná : TJ Sokol Staré Buky : 
12 31.10.2020  14:00 h SK Jičín B : TJ Sokol Železnice : 
12 31.10.2020  14:00 h FC Vrchlabí B : TJ Jiskra Kocbeře : 
12 31.10.2020  14:00 h 1. FK Nová Paka : TJ Baník Žacléř : 
12 01.11.2020  14:00 h TJ Dvůr Králové B : SK Miletín : 
12 01.11.2020  14:00 h FK Kopidlno : FC Spartak Kobylice : 
13 07.11.2020  14:00 h TJ Slavoj Skřivany : SK Miletín : 
13 07.11.2020  14:00 h SK Sparta Úpice : FK Dolní Kalná : 
13 07.11.2020  14:00 h TJ Sokol Staré Buky : FC Vrchlabí B : 
13 07.11.2020  14:00 h FC Spartak Kobylice : SK Jičín B : 
13 07.11.2020  14:00 h TJ Jiskra Kocbeře : 1. FK Nová Paka : 
13 07.11.2020  14:00 h TJ Baník Žacléř : FK Kopidlno : 
13 08.11.2020  14:00 h TJ Sokol Železnice : TJ Dvůr Králové B : 

© 2007 www.khfotbal.com všechna práva vyhrazena.
Úpravy, kopírování a zveřejňování článků, fotografií a dat z těchto stránek pouze se souhlasem webmastera. Stránky založeny 1. srpna 1998.
TOPlist